Kuzzum Çocuk Takip Sistemi

Kuzzum Çocuk Takip Sistemi, çocuğunuzla konuşmanızı ve onun nerede olduğunu görmenizi sağlayan dünyanın en küçük GPS takip sistemidir. Yıllar süren ar-ge ve onlarca prototipten sonra tasarım ve teknoloji açısından mükemmel bir ürün geliştirdik.

Bu harika ürün, çocuklara özel tasarlandı ve yaklaşık 50 saatlik pil ömrüne sahip.

Kuzzum Çocuk Takip Saati, GPS uyduları yardımıyla çocuğunuzun nerede olduğunu sürekli olarak size bildiriyor. Çocuğunuzu bilgisayarınız, Iphone'unuz veya Android telefonunuz yardımıyla Kuzzum uygulamaları üzerinde izleyebiliyorsunuz.

Telefonla Konuşma

Kuzzum Çocuk Takip Sistemi, çocuğunuza telefon ile ulaşabilmenizi sağlar. Saatin içinde bulunan Turkcell SIM kartı sayesinde çocuğunuzu telefonla arayabilirsiniz. Ayrıca saatin üzerinde bulunan iki düğme sayesinde çocuk, annesini veya babasını istediği zaman arayabilir.

Çocuk Takip Cihazı Telefonla Konuşma
Çocuk Takip Cihazı Konum Takibi
Konum Takibi

KUZZUM çocuk takip saati, GPS ve GSM teknolojilerini kullanarak bilgisayarınızla, android telefonunuzla, tabletinizle veya iphone/ipad'inizle çocuğunuzun nerede olduğunu harita üzerinde izleyebilir, geçmişte nerelerde gezmiş görebilirsiniz.

Acil Durum

Acil bir durumda, çocuğunuz SOS düğmesi 3 saniye basılı tutulursa, "Acil Durum Modu" devreye girer. Bu durumda KUZZUM çocuk takip saatibirinci GSM numarasını arar. Cevap yoksa ikinci GSM numarasını arar. Saat, başarılı olana kadar tüm kayıtlı numaraları ikişer kez arar.

Çocuk Takip Cihazı Acil Durum
Çocuk Takip Cihazı Güvenli Bölge
Güvenli Bölge

Kuzzum Çocuk Takip Sistemi uygulamasının akıllı bölge kontrolü özelliğini kullanarak güvenli bölge tanımlayabilirsiniz. Böylece çocuğunuz güvenli bölgeye girince veya çıkınca akıllı telefon uygulamamız tarafından haberdar edilebilirsiniz.

Akıllı Telefon, Tablet ve Bilgisayar Uygulamaları
Dünyanın en küçük, GSM ve GPS teknolojileri ile çalışan takip cihazını ürettik. Yıllar süren Ar-Ge ve onlarca prototipten sonra, tasarım ve teknoloji açısından mükemmel bir ürün geliştirdik.
Yapmanız gereken Kuzzum uygulamasını mobil cihazınıza indirmek (appstore’dan ya da google play’den). Şifre ve kullanıcı adınızı girmek ve karşınıza çıkan Kuzzum haritaları üzerinden çocuğunuzu izlemek.
Tamamen Kuzzum Takip Sistemleri yazılım ekibi tarafından geliştirilen yazılım ve arabirimler sayesinde 2 m.’ye varan konum hassasiyetiyle çocuğunuzun nerede olduğunu, nereye gittiğini, hızını, konum bilgilerini hem canlı öğrenebilirsiniz hem de geçmişe dönük ( 12 ay geriye dönük) nerede olduğunu bilebilirsiniz.
Veri gönderme sıklığı, çocuğunuzun sesli iletişime geçecek 2 adet telefon numarasının ayarlanması gibi tüm ayarlamaları kendiniz, çok basit bir şekilde Kuzzum uygulaması vasıtasıyla yapabileceksiniz.
Tüm bu uygulamalar, yazılım ve arabirim kullanımları Kuzzum müşterilerine ücretsiz verilmektedir.
Why to choose us
Canlı

Kuzzum uygulamasını mobil ünitenizden çalıştırdıktan ve kullanıcı adı-şifrenizi girdikten sonra başka bir şey yapmanıza gerek kalmadan Kuzzum saati (çocuğunuzu) harita üzerinden canlı olarak takip edebileceksiniz. Cihazınız hareket halindeyse, hızını da görme şansınız var elbetteki.

Çocuk Takip Cihazı Canlı
Çocuk Takip Cihazı Geçmiş
Geçmiş

Kuzzum size, cihazınızın, 3 saat önce, dün ya da geçen hafta gibi geçmişe dönük nerelere gittiğini, hızlarıyla beraber öğrenme şansı da tanıyor. Yapmanız gereken ‘Geçmiş’’ düğmesini tıklamak ve zaman aralığı bilgilerini girmek. Hepsi bu. Karşınıza çıkan yeni ekran size, girmiş olduğunuz zaman diliminde cihazınızla ilgili konum ve hız bilgilerini sunuyor olacak.

Ayarlar

Kuzzum Çocuk Takip Saatinin 2 ve 3 nolu düğmelerine birer GSM numarası atayabilir ve bu iki GSM numarasının saatle sesli görüşme yapmasını sağlayabilirsiniz. Kuzzum uygulamasında ‘’Ayarlar’’ düğmesini tıklayınız. Karşınıza çıkan penceredeki SOS1 alanına yazacağınız GSM numarası 2 nolu düğmeye, SOS2 alanına yazacağınız GSM numarası da 3 nolu düğmeye atama yapacaktır. Kaydet düğmesine basarak işlemlerinizi kaydeidin. Bu ayarlamaların yapılmasıyla Kuzzum Çocuk Takip Saati artık sadece bu GSM numaralarıyla sesli GSM görüşmesi yapacak ve sadece bu iki numaradan gelen aramaları kabul edecektir.

Çocuk Takip Cihazı Geçmiş